ТАНЦОВ ФЕСТИВАЛ СОФИЯ ДАНС ОПЕН 2024, ГОРНА МАЛИНА - 18-19.05.2024 (Днес : 21.07.2024)

Соло момичета
Соло момичета изгряващи звезди до 5 г.
1...Радина ФилиповаСтъпка по стъпка - Перник
2...Анна ПетроваЦПЛР-ОДК - Перник
3---София ТапияTifo Dance - Asenovgrad
4"_"Лора ЕмиловаДива Денс - София
5Габриела ЛазароваЦПЛР-ОДК - Перник
6.....Никол ИвановаСитара Денс - Перник
7.....Сияна ЛазароваСитара Денс - Перник
8.....Леа-Мария ГеоргиеваСитара Денс - Перник
9.....Виктория МариноваСитара Денс - Перник
Соло момичета изгряващи звезди до 7 г.
1...Теменужка ДимитроваСтъпка по стъпка - Перник
2...Дарина ЗлатковаЦПЛР-ОДК - Перник
3...Анета РапчеваЦПЛР-ОДК - Перник
4---Мария ПетроваTifo Dance - Asenovgrad
5---Моника ДимитроваTifo Dance - Asenovgrad
6---Юмюгюл-Нур МурадTifo Dance - Asenovgrad
7---София ТапияTifo Dance - Asenovgrad
8---Елиф ШефкедоваTifo Dance - Asenovgrad
9Калина ТомоваЦПЛР-ОДК - Перник
10...Ивайла БожиловаСтъпка по стъпка - Перник
11...Дарина БорисоваСтъпка по стъпка - Перник
12...Диляна ТиховаКСТ Паричкова денс Тийм - София
13::.Виктория АлександроваАкцент - София
14::.Анна ЧавдароваАкцент - София
15::.Рила ТихоловаАкцент - София
16Йоана СимеоноваЦПЛР-ОДК - Перник
17.....Виктория СашеваСитара Денс - Перник
18.....Анелия ТрайчеваСитара Денс - Перник
19.....Анна МетодиеваСитара Денс - Перник
20.....Ивайла ПетроваСитара Денс - Перник
Соло момичета изгряващи звезди до 9 г.
1...Дея ЙордановаСтъпка по стъпка - Перник
2...Никол АндоноваСтъпка по стъпка - Перник
3...Ема ЕнковаЦПЛР-ОДК - Перник
4...Дария КрумоваЦПЛР-ОДК - Перник
5...Криста ПинедаЦПЛР-ОДК - Перник
6---Мария ПетроваTifo Dance - Asenovgrad
7---Моника ДимитроваTifo Dance - Asenovgrad
8---Симона МилушеваTifo Dance - Asenovgrad
9---Юмюгюл-Нур МурадTifo Dance - Asenovgrad
10---Елиф ШефкедоваTifo Dance - Asenovgrad
11---Джансу РеджебTifo Dance - Asenovgrad
12---Никол ВълкановаTifo Dance - Asenovgrad
13---Лияна КараджоваTifo Dance - Asenovgrad
14---Карина ВелиTifo Dance - Asenovgrad
15"_"Никол ВладимироваДива Денс - София
16"_"Маргарет ЦоневаДива Денс - София
17"_"Даяна ГеоргиеваДива Денс - София
18....Мая ХристоваСофия Данс - София
19....Дария НиколоваСофия Данс - София
20....Ива ХристоваСофия Данс - София
21...Анна ИвановаСофия Данс - София
22...Виктория ДимоваСофия Данс - София
23...Любов ЙордановаСофия Данс - София
24...Джоана БакаловаСофия Данс - София
25...Ивайла БожиловаСтъпка по стъпка - Перник
26---Даниела ДимчеваКСТ Импакт - София
27---Алиса СпасоваКСТ Импакт - София
28---Тереза СерафимоваКСТ Импакт - София
29---Сандра ЦветковаКСТ Импакт - София
30---Летисия ДимитроваКСТ Импакт - София
31::.Ева ДанилейченкоАкцент - София
32::.Росица ПасковаАкцент - София
33::.Дара ВачеваАкцент - София
34::.Ева ИвановаАкцент - София
35::.Стефания АнгеловаАкцент - София
36::.Стефания АлексиеваАкцент - София
37...Маги СтоичковаФантастик Данс - Дупница
38—-Еджем СмаиловаTifo Dance - Аденовград
39—-Еджем СмаиловаTifo Dance - Аденовград
40::.Клара ВладиславоваАкцент - София
41Йоана Еленкова.ProDance-M - Sofia
42...Михаела МарковскаDance Magic - София
43...Жана ПетроваDance Magic - София
44...Рая КосеваDance Magic - София
Соло момичета изгряващи звезди до 11 г.
1...Дея ЙордановаСтъпка по стъпка - Перник
2...Анна ТодороваСтъпка по стъпка - Перник
3....Александра ИвановаСтъпка по стъпка - Перник
4---Симона МилушеваTifo Dance - Asenovgrad
5---Джансу РеджебTifo Dance - Asenovgrad
6---Никол ВълкановаTifo Dance - Asenovgrad
7---Лияна КараджоваTifo Dance - Asenovgrad
8---Карина ВелиTifo Dance - Asenovgrad
9"_"Никол ВладимироваДива Денс - София
10"_"Маргарет ЦоневаДива Денс - София
11"_"Дора СпиртоваДива Денс - София
12"_"Мелиса ДимитроваДива Денс - София
13"_"Даяна ГеоргиеваДива Денс - София
14"_"Стела ДинковаДива Денс - София
15....Яна ПетроваСофия Данс - София
16....Ема МанджуковаСофия Данс - София
17....Магдалена ГраматиковаСофия Данс - София
18....Карина ТавитянСофия Данс - София
19"_"Нурая ФалихаДива Денс - София
20...Елия БакаловаСофия Данс - София
21::.Кристина ВълковаАкцент - София
22—-Еджем СмаиловаTifo Dance - Аденовград
23—-Еджем СмаиловаTifo Dance - Аденовград
24Рая Костова.ProDance-M - Sofia
25Никол Съйкова.ProDance-M - Sofia
Соло момичета изгряващи звезди до 13 г.
1"_"Дора СпиртоваДива Денс - София
2"_"Мелиса ДимитроваДива Денс - София
3"_"Стела ДинковаДива Денс - София
4"_"Тина ТодороваДива Денс - София
5"_"Нурая ФалихаДива Денс - София
6...Карина КеремедчиеваСофия Данс - София
7Рая Костова.ProDance-M - Sofia
8Никол Съйкова.ProDance-M - Sofia
Соло момичета изгряващи звезди над 13 г.
1"_"Тина ТодороваДива Денс - София
2.....Бояна СтефановаСитара Денс - Елин Пелин
3.....Росица ДимитроваСитара Денс - Перник
Соло момичета бейсик хореографии до 7 г. - La
1...Мелани МетодиеваСтъпка по стъпка - Перник
2---Мейра КарабекирTifo Dance - Asenovgrad
3.Андреа АковаЗорая - Плевен
4.Лили ГеоргиеваЗорая - Плевен
5.".Христомира ХристоваЗорая - Плевен
6.....Калина РайковаСитара Денс - Перник
7.....Катлея АнгеловаСитара Денс - Перник
8.....Цвтеомира ГечеваСитара Денс - Перник
Соло момичета бейсик хореографии до 9 г. - La
1...Йоанна СавоваСтъпка по стъпка - Перник
2...Нора ЙордановаСтъпка по стъпка - Перник
3...Мелани МетодиеваСтъпка по стъпка - Перник
4...Мария ЕвтимоваСтъпка по стъпка - Перник
5...Магдалена ВиячеваСтъпка по стъпка - Перник
6...Юлиана АлексоваСтъпка по стъпка - Перник
7...София ВелковаСтъпка по стъпка - Перник
8...Ивайла БожиловаСтъпка по стъпка - Перник
9...Дарина ПавловаСтъпка по стъпка - Перник
10...Михаела ЛазароваЦПЛР-ОДК - Перник
11...Елена МилановаЦПЛР-ОДК - Перник
12...Зарина ИвановаЦПЛР-ОДК - Перник
13...Мария СимеоноваЦПЛР-ОДК - Перник
14...Алина ВалериеваЦПЛР-ОДК - Перник
15...Ерина ПавловаЦПЛР-ОДК - Перник
16---Елис ИбрямоваTifo Dance - Asenovgrad
17---Никол ГулеваTifo Dance - Asenovgrad
18---Павлина ГеоргиеваTifo Dance - Asenovgrad
19---Ралица ЯнковаTifo Dance - Asenovgrad
20---Хелин ШаибTifo Dance - Asenovgrad
21---Катрин ПенеловаTifo Dance - Asenovgrad
22---Мира УзуноглуTifo Dance - Asenovgrad
23---Никол ЮлмановаTifo Dance - Asenovgrad
24...Йоана ИстилиановаКСТ Младост-1970 - София
25Ясмина ВергиловаЦПЛР-ОДК - Перник
26...Елена СтанковаСтъпка по стъпка - Перник
27...Алиса ВиктороваСтъпка по стъпка - Перник
28....Ния ЙордановаСофия Данс - София
29Ема ЕнковаЦПЛР-ОДК - Перник
30....Елена ДоноваСофия Данс - София
31---Летисия ДимитроваКСТ Импакт - София
32::.Дария БояноваАкцент - София
33...Ася ДимитроваФантастик Данс - Дупница
34...Крисия ВасилеваФантастик Данс - Дупница
35.Андреа АковаЗорая - Плевен
36.".Мария ГосподиноваЗорая - Плевен
37.".Виктория ДимитроваЗорая - Плевен
38.".Христеа АнгеловаЗорая - Плевен
39.Лили ГеоргиеваЗорая - Плевен
40.".Христомира ХристоваЗорая - Плевен
41...Дария ПетковаЦПЛР-ОДК - Перник
42...Дамяна ДимитроваDance Magic - София
43.....Анджелина КолинСитара Денс - Перник
44.....Габриела ГеоргиеваСитара Денс - Перник
45.....Стилияна СтояноваСитара Денс - Перник
46.....Анна АрсоваСитара Денс - Перник
Соло момичета бейсик хореографии до 11 г. - La
1...Магдалена ВиячеваСтъпка по стъпка - Перник
2...Теодора ПетроваЦПЛР-ОДК - Перник
3---Амалия МюмюноваTifo Dance - Asenovgrad
4---Александра ДърмонскаTifo Dance - Asenovgrad
5---Антония ИлиеваTifo Dance - Asenovgrad
6---Елис ИбрямоваTifo Dance - Asenovgrad
7---Никол ГулеваTifo Dance - Asenovgrad
8---Павлина ГеоргиеваTifo Dance - Asenovgrad
9---Ралица ЯнковаTifo Dance - Asenovgrad
10---Тиана НиколоваTifo Dance - Asenovgrad
11---Хелин ШаибTifo Dance - Asenovgrad
12---Катрин ПенеловаTifo Dance - Asenovgrad
13---Мира УзуноглуTifo Dance - Asenovgrad
14---Никол ЮлмановаTifo Dance - Asenovgrad
15...София ОвчароваКСТ Младост-1970 - София
16...Лора ВасилеваКСТ Младост-1970 - София
17...Сияна КузеваКСТ Младост-1970 - София
18...Александра ПетроваСтъпка по стъпка - Перник
19...Елена СтанковаСтъпка по стъпка - Перник
20...София АрсоваСтъпка по стъпка - Перник
21...Сияна СинигероваСтъпка по стъпка - Перник
22....Сиана ВенковаСофия Данс - София
23....Сияна ГековаСофия Данс - София
24....Сияна СтанковаСофия Данс - София
25....Ема ЦаковаСофия Данс - София
26....Катрин МамалеваСофия Данс - София
27....Мария РайчеваСофия Данс - София
28....Моника ГосподиноваСофия Данс - София
29...Дара ЦаневаСофия Данс - София
30...Радостина ИвановаСофия Данс - София
31...Никол ДимитроваСофия Данс - София
32...Виктория РусиноваСофия Данс - София
33...Рая МариноваСофия Данс - София
34...Ирена ВлашкиноваСофия Данс - София
35...Виктория ПетковаСофия Данс - София
36...Михаела КарамфиловаСофия Данс - София
37...Кристина КеллеваСофия Данс - София
38...Йоана ПандеваСофия Данс - София
39...Сияна МинчеваСофия Данс - София
40...Пламена ДимитроваСофия Данс - София
41...Румяна СтринскаСофия Данс - София
42....Яна ИвановаСофия Данс - София
43...Ирина ПетровскиСофия Данс - София
44...Антоанета ЦачеваСофия Данс - София
45....Дария ИгнатоваСофия Данс - София
46***Крисия ДимитроваХаризма - Враца
47***Глория ТодороваХаризма - Враца
48::.Анна МладенскаАкцент - София
49...Крисия ВасилеваФантастик Данс - Дупница
50...Лора ДимитроваФантастик Данс - Дупница
51...Ана ТомовскаТСК Динамик - Куманово
52...Клара РадевскаТСК Динамик - Куманово
53...Викторија НиколовскаТСК Динамик - Куманово
54...Ева АнгеловскаТСК Динамик - Куманово
55...Софија СтојановиќТСК Динамик - Куманово
56.".Мария ГосподиноваЗорая - Плевен
57.".Виктория ДимитроваЗорая - Плевен
58.".Христеа АнгеловаЗорая - Плевен
59.".Мария АнгеловаЗорая - Плевен
60.".Петя СавчеваЗорая - Плевен
61Елия Златкова.ProDance-M - Sofia
62Зара Димитрова.ProDance-M - Sofia
63Сиана Жекова.ProDance-M - Sofia
64...Дарина ДимитроваDance Magic - София
65...Катрин КаракашеваDance Magic - София
66...Златина ТухчиеваDance Magic - София
67.....Никол НикифороваСитара Денс - Елин Пелин
Соло момичета бейсик хореографии до 13 г. - La
1---Амалия МюмюноваTifo Dance - Asenovgrad
2---Александра ДърмонскаTifo Dance - Asenovgrad
3---Антония ИлиеваTifo Dance - Asenovgrad
4---Катрин СтайковаTifo Dance - Asenovgrad
5---Тиана НиколоваTifo Dance - Asenovgrad
6---Дария ПетковаTifo Dance - Asenovgrad
7...Сиана КръстеваКСТ Младост-1970 - София
8...Самира ХанСтъпка по стъпка - Перник
9...Венцислава ВенциславоваСтъпка по стъпка - Перник
10...Елисавета АневаСтъпка по стъпка - Перник
11...Александра ХристоваСтъпка по стъпка - Перник
12....Рая ЙордановаСофия Данс - София
13....Дария ЦъклеваСофия Данс - София
14....Никол КалеинСофия Данс - София
15...Рая ПетковаСофия Данс - София
16*.*Ивелина АрахангеловаПроданс - гр. София
17*.*Карина НиноваПроданс - гр. София
18....Емма МихайловаСофия Данс - София
19....Теа СтайковаСофия Данс - София
20***Крисия ДимитроваХаризма - Враца
21***Глория ТодороваХаризма - Враца
22***Мадлен КостоваХаризма - Враца
23.....Алин БозароваСофия Данс - София
24---Ванеса ИлиеваКСТ Импакт - София
25---Донна ВасилеваКСТ Импакт - София
26::.Киара ГеоргиеваАкцент - София
27...Лора ДимитроваФантастик Данс - Дупница
28...Велислава ВасилеваФантастик Данс - Дупница
29...Рая МетодиеваФантастик Данс - Дупница
30.".Мария АнгеловаЗорая - Плевен
31.".Петя СавчеваЗорая - Плевен
32+++Илиана БоневаСофия Данс - София
33+++Катерина МладеноваСофия Данс - София
34+++Белослава БлагоеваСофия Данс - София
35Елия Златкова.ProDance-M - Sofia
36Зара Димитрова.ProDance-M - Sofia
37Леа Огнянова.ProDance-M - Sofia
38Сиана Жекова.ProDance-M - Sofia
39...Мая ПетроваDance Magic - София
40...Галина СтойчеваDance Magic - София
41...Виктория ПарашкевоваDance Magic - София
42.....Никол НиколоваСитара Денс - Елин Пелин
Соло момичета бейсик хореографии над 13 г. - La
1---Катрин СтайковаTifo Dance - Asenovgrad
2---Дария ПетковаTifo Dance - Asenovgrad
3"_"Биляна ДимановаДива Денс - София
4...Анна СпасоваСтъпка по стъпка - Перник
5*.*Ивелина АрахангеловаПроданс - гр. София
6*.*Елена БорисоваПроданс - гр. София
7*.*Карина НиноваПроданс - гр. София
8***Мадлен КостоваХаризма - Враца
9....Рая ЙордановаСофия Данс - София
10......Дария ЛазароваСофия Данс - София
11::.Виктория ГолеваАкцент - София
12::.Любомира ЦенковаАкцент - София
13Татяна ТърпановаСофия Данс - София
14.".Радостина ДимитроваЗорая - Плевен
15.Никол БояноваЗорая - Плевен
16.".Ивон ХристоваЗорая - Плевен
17+++Илиана БоневаСофия Данс - София
18Леа Огнянова.ProDance-M - Sofia
19...Гергана ГеоргиеваDance Magic - София
20.....Полина АтанасоваСитара Денс - Елин Пелин
21.....Симона АрсоваСитара Денс - Перник
Соло момичета бейсик хореографии до 9 г. - St
1...Михаела ЛазароваЦПЛР-ОДК - Перник
2...Елена МилановаЦПЛР-ОДК - Перник
3...Ерина ПавловаЦПЛР-ОДК - Перник
4---Елис ИбрямоваTifo Dance - Asenovgrad
5---Никол ГулеваTifo Dance - Asenovgrad
6---Павлина ГеоргиеваTifo Dance - Asenovgrad
7---Ралица ЯнковаTifo Dance - Asenovgrad
8---Хелин ШаибTifo Dance - Asenovgrad
9---Мейра КарабекирTifo Dance - Asenovgrad
10---Катрин ПенеловаTifo Dance - Asenovgrad
11---Мира УзуноглуTifo Dance - Asenovgrad
12---Никол ЮлмановаTifo Dance - Asenovgrad
13...Ася ДимитроваФантастик Данс - Дупница
14...Крисия ВасилеваФантастик Данс - Дупница
15.".Мария ГосподиноваЗорая - Плевен
16.....Анджелина КолинСитара Денс - Перник
17.....Калина РайковаСитара Денс - Перник
18.....Габриела ГеоргиеваСитара Денс - Перник
19.....Катлея АнгеловаСитара Денс - Перник
20.....Стилияна СтояноваСитара Денс - Перник
21.....Анна АрсоваСитара Денс - Перник
22.....Цвтеомира ГечеваСитара Денс - Перник
Соло момичета бейсик хореографии до 11 г. - St
1---Амалия МюмюноваTifo Dance - Asenovgrad
2---Александра ДърмонскаTifo Dance - Asenovgrad
3---Антония ИлиеваTifo Dance - Asenovgrad
4---Елис ИбрямоваTifo Dance - Asenovgrad
5---Никол ГулеваTifo Dance - Asenovgrad
6---Павлина ГеоргиеваTifo Dance - Asenovgrad
7---Ралица ЯнковаTifo Dance - Asenovgrad
8---Тиана НиколоваTifo Dance - Asenovgrad
9---Хелин ШаибTifo Dance - Asenovgrad
10---Катрин ПенеловаTifo Dance - Asenovgrad
11---Мира УзуноглуTifo Dance - Asenovgrad
12---Никол ЮлмановаTifo Dance - Asenovgrad
13***Крисия ДимитроваХаризма - Враца
14***Глория ТодороваХаризма - Враца
15....Сиана ВенковаСофия Данс - София
16::.Анна МладенскаАкцент - София
17...Крисия ВасилеваФантастик Данс - Дупница
18...Лора ДимитроваФантастик Данс - Дупница
19...Ана ТомовскаТСК Динамик - Куманово
20...Кристина ВеличковскаТСК Динамик - Куманово
21...Клара РадевскаТСК Динамик - Куманово
22...Викторија НиколовскаТСК Динамик - Куманово
23...Ева АнгеловскаТСК Динамик - Куманово
24...Софија СтојановиќТСК Динамик - Куманово
25.".Мария ГосподиноваЗорая - Плевен
26Зара Димитрова.ProDance-M - Sofia
27Сиана Жекова.ProDance-M - Sofia
28.....Никол НикифороваСитара Денс - Елин Пелин
Соло момичета бейсик хореографии до 13 г. - St
1---Амалия МюмюноваTifo Dance - Asenovgrad
2---Александра ДърмонскаTifo Dance - Asenovgrad
3---Антония ИлиеваTifo Dance - Asenovgrad
4---Катрин СтайковаTifo Dance - Asenovgrad
5---Тиана НиколоваTifo Dance - Asenovgrad
6---Дария ПетковаTifo Dance - Asenovgrad
7...Александра ХристоваСтъпка по стъпка - Перник
8*.*Ивелина АрахангеловаПроданс - гр. София
9*.*Карина НиноваПроданс - гр. София
10***Крисия ДимитроваХаризма - Враца
11***Глория ТодороваХаризма - Враца
12***Мадлен КостоваХаризма - Враца
13...Лора ДимитроваФантастик Данс - Дупница
14...Велислава ВасилеваФантастик Данс - Дупница
15...Рая МетодиеваФантастик Данс - Дупница
16...Лина ТрајковскаТСК Динамик - Куманово
17Елия Златкова.ProDance-M - Sofia
18Зара Димитрова.ProDance-M - Sofia
19Леа Огнянова.ProDance-M - Sofia
20Сиана Жекова.ProDance-M - Sofia
21.....Никол НиколоваСитара Денс - Елин Пелин
Соло момичета бейсик хореографии над 13 г. - St
1---Катрин СтайковаTifo Dance - Asenovgrad
2---Дария ПетковаTifo Dance - Asenovgrad
3"_"Биляна ДимановаДива Денс - София
4*.*Ивелина АрахангеловаПроданс - гр. София
5*.*Елена БорисоваПроданс - гр. София
6*.*Карина НиноваПроданс - гр. София
7***Мадлен КостоваХаризма - Враца
8::.Любомира ЦенковаАкцент - София
9Елия Златкова.ProDance-M - Sofia
10Леа Огнянова.ProDance-M - Sofia
11.....Полина АтанасоваСитара Денс - Елин Пелин
12.....Симона АрсоваСитара Денс - Перник
Соло момичета опен хореографии до 9 г. - La
1...Михаела ЛазароваЦПЛР-ОДК - Перник
2...Елена СтанковаСтъпка по стъпка - Перник
3---Дария СтефановаКСТ Импакт - София
4.".Мария ГосподиноваЗорая - Плевен
5.Лили ГеоргиеваЗорая - Плевен
Соло момичета опен хореографии до 11 г. - La
1...Теодора ПетроваЦПЛР-ОДК - Перник
2---Дария СтефановаКСТ Импакт - София
3...Кристина ВеличковскаТСК Динамик - Куманово
4.".Мария ГосподиноваЗорая - Плевен
5.".Мария АнгеловаЗорая - Плевен
6Елия Златкова.ProDance-M - Sofia
7Зара Димитрова.ProDance-M - Sofia
8Сиана Жекова.ProDance-M - Sofia
Соло момичета опен хореографии до 13 г. - La
1...Мария ДавидковаСтъпка по стъпка - Перник
2.....Мая МоневаСофия Данс - София
3...Самира ХанСтъпка по стъпка - Перник
4...Александра ХристоваСтъпка по стъпка - Перник
5...Денислава АнтоноваСтъпка по стъпка - Перник
6*.*Ивелина АрахангеловаПроданс - гр. София
7*.*Карина НиноваПроданс - гр. София
8---Ванеса ИлиеваКСТ Импакт - София
9---Донна ВасилеваКСТ Импакт - София
10...Лина ТрајковскаТСК Динамик - Куманово
11...Антонија ПетковскаТСК Динамик - Куманово
12+++Божидара ТодороваСофия Данс - София
13.".Мария АнгеловаЗорая - Плевен
14Елия Златкова.ProDance-M - Sofia
15Зара Димитрова.ProDance-M - Sofia
16Леа Огнянова.ProDance-M - Sofia
17Сиана Жекова.ProDance-M - Sofia
18...Виктория ПарашкевоваDance Magic - София
Соло момичета опен хореографии над 13 г. - La
1.....Ани МоневаСофия Данс - София
2...Рая РангеловаСтъпка по стъпка - Перник
3...Неда ЛазароваСтъпка по стъпка - Перник
4*.*Ивелина АрахангеловаПроданс - гр. София
5*.*Елена БорисоваПроданс - гр. София
6*.*Карина НиноваПроданс - гр. София
7_______________Kalina DimitrovaSofia Dance - София
8......Мария ИвановаСофия Данс - София
9---Дея МарковаКСТ Импакт - София
10---Мишел ПетроваКСТ Импакт - София
11::.Любомира ЦенковаАкцент - София
12——Михаела НайденоваСофия Данс - София
13...Яна КолеваСофия Данс - София
14...Алена ДенковскаТСК Динамик - Куманово
15...Надица МилановскаТСК Динамик - Куманово
16...Леона СтојковскаТСК Динамик - Куманово
17+++Божидара ТодороваСофия Данс - София
18Татяна ТърпановаСофия Данс - София
19.".Радостина ДимитроваЗорая - Плевен
20.Никол БояноваЗорая - Плевен
21+++Моника БорисоваСофия Данс - София
22.".Даная БожиловаЗорая - Плевен
23.".Анна Мария ВасилеваЗорая - Плевен
24.".Мира МинковаЗорая - Плевен
Соло момичета опен хореографии до 9 г. - St
1.".Мария ГосподиноваЗорая - Плевен
Соло момичета опен хореографии до 11 г. - St
1.".Мария ГосподиноваЗорая - Плевен
2Елия Златкова.ProDance-M - Sofia
3Зара Димитрова.ProDance-M - Sofia
4Сиана Жекова.ProDance-M - Sofia
Соло момичета опен хореографии до 13 г. - St
1*.*Ивелина АрахангеловаПроданс - гр. София
2*.*Карина НиноваПроданс - гр. София
3Елия Златкова.ProDance-M - Sofia
4Зара Димитрова.ProDance-M - Sofia
5Леа Огнянова.ProDance-M - Sofia
6Сиана Жекова.ProDance-M - Sofia
Соло момичета опен хореографии над 13 г. - St
1.....Ани МоневаСофия Данс - София
2...Неда ЛазароваСтъпка по стъпка - Перник
3*.*Ивелина АрахангеловаПроданс - гр. София
4*.*Елена БорисоваПроданс - гр. София
5*.*Карина НиноваПроданс - гр. София
Купа соло момичета Basic Samba - до 11 г.
1...Михаела ЛазароваЦПЛР-ОДК - Перник
2...Елена МилановаЦПЛР-ОДК - Перник
3...София ОвчароваКСТ Младост-1970 - София
4...Лора ВасилеваКСТ Младост-1970 - София
5...Сияна КузеваКСТ Младост-1970 - София
6...Александра ПетроваСтъпка по стъпка - Перник
7...Елена СтанковаСтъпка по стъпка - Перник
8.".Мария ГосподиноваЗорая - Плевен
9.".Мария АнгеловаЗорая - Плевен
10Елия Златкова.ProDance-M - Sofia
11Зара Димитрова.ProDance-M - Sofia
12Сиана Жекова.ProDance-M - Sofia
Купа соло момичета Basic Samba - над 11 г.
1"_"Биляна ДимановаДива Денс - София
2...Сиана КръстеваКСТ Младост-1970 - София
3...Самира ХанСтъпка по стъпка - Перник
4...Анна СпасоваСтъпка по стъпка - Перник
5...Венцислава ВенциславоваСтъпка по стъпка - Перник
6***Мадлен КостоваХаризма - Враца
7::.Виктория ГолеваАкцент - София
8::.Любомира ЦенковаАкцент - София
9+++Моника БорисоваСофия Данс - София
10Леа Огнянова.ProDance-M - Sofia
11.....Полина АтанасоваСитара Денс - Елин Пелин
Купа соло момичета Basic Cha-Cha - до 11 г.
1...Михаела ЛазароваЦПЛР-ОДК - Перник
2...Елена МилановаЦПЛР-ОДК - Перник
3...Теодора ПетроваЦПЛР-ОДК - Перник
4"_"Никол ВладимироваДива Денс - София
5"_"Маргарет ЦоневаДива Денс - София
6"_"Дора СпиртоваДива Денс - София
7"_"Мелиса ДимитроваДива Денс - София
8"_"Даяна ГеоргиеваДива Денс - София
9"_"Стела ДинковаДива Денс - София
10...Дара ЦаневаСофия Данс - София
11...Ирина ПетровскиСофия Данс - София
12...Антоанета ЦачеваСофия Данс - София
13***Крисия ДимитроваХаризма - Враца
14***Глория ТодороваХаризма - Враца
15---Даниела ДимчеваКСТ Импакт - София
16---Алиса СпасоваКСТ Импакт - София
17---Тереза СерафимоваКСТ Импакт - София
18---Сандра ЦветковаКСТ Импакт - София
19---Летисия ДимитроваКСТ Импакт - София
20::.Анна МладенскаАкцент - София
21::.Дария БояноваАкцент - София
22::.Габриела ГидиковаАкцент - София
23...Лора ДимитроваФантастик Данс - Дупница
24Борис Младенски::.Акцент - София
25.Андреа АковаЗорая - Плевен
26.".Мария ГосподиноваЗорая - Плевен
27.".Виктория ДимитроваЗорая - Плевен
28.".Христеа АнгеловаЗорая - Плевен
29.".Мария АнгеловаЗорая - Плевен
30.".Петя СавчеваЗорая - Плевен
31.Лили ГеоргиеваЗорая - Плевен
32.".Христомира ХристоваЗорая - Плевен
33Елия Златкова.ProDance-M - Sofia
34Зара Димитрова.ProDance-M - Sofia
35Сиана Жекова.ProDance-M - Sofia
36.....Габриела ГеоргиеваСитара Денс - Перник
Купа соло момичета Basic Cha-Cha - над 11 г.
1"_"Тина ТодороваДива Денс - София
2"_"Биляна ДимановаДива Денс - София
3...Самира ХанСтъпка по стъпка - Перник
4...Анна СпасоваСтъпка по стъпка - Перник
5...Венцислава ВенциславоваСтъпка по стъпка - Перник
6...Рая ПетковаСофия Данс - София
7ANASTASIYA TODOROVAAnastasiya TodorovaDance Station Plovdiv - Plovdiv
8***Крисия ДимитроваХаризма - Враца
9***Глория ТодороваХаризма - Враца
10***Мадлен КостоваХаризма - Враца
11::.Виктория ГолеваАкцент - София
12::.Любомира ЦенковаАкцент - София
13——Михаела НайденоваСофия Данс - София
14.".Радостина ДимитроваЗорая - Плевен
15.Никол БояноваЗорая - Плевен
16.".Ивон ХристоваЗорая - Плевен
17+++Моника БорисоваСофия Данс - София
18+++Катерина МладеноваСофия Данс - София
19Леа Огнянова.ProDance-M - Sofia
20.....Никол НиколоваСитара Денс - Елин Пелин
21.....Полина АтанасоваСитара Денс - Елин Пелин
Купа соло момичета Basic Jive - до 11 г.
1...Михаела ЛазароваЦПЛР-ОДК - Перник
2...Елена МилановаЦПЛР-ОДК - Перник
3...Теодора ПетроваЦПЛР-ОДК - Перник
4"_"Никол ВладимироваДива Денс - София
5"_"Маргарет ЦоневаДива Денс - София
6"_"Дора СпиртоваДива Денс - София
7"_"Мелиса ДимитроваДива Денс - София
8"_"Даяна ГеоргиеваДива Денс - София
9"_"Стела ДинковаДива Денс - София
10***Крисия ДимитроваХаризма - Враца
11***Глория ТодороваХаризма - Враца
12---Даниела ДимчеваКСТ Импакт - София
13::.Анна МладенскаАкцент - София
14::.Габриела ГидиковаАкцент - София
15::.Кристина ВълковаАкцент - София
16Борис Младенски::.Акцент - София
17.Андреа АковаЗорая - Плевен
18.".Мария ГосподиноваЗорая - Плевен
19.".Виктория ДимитроваЗорая - Плевен
20.".Христеа АнгеловаЗорая - Плевен
21.".Мария АнгеловаЗорая - Плевен
22.".Петя СавчеваЗорая - Плевен
23.Лили ГеоргиеваЗорая - Плевен
24.".Христомира ХристоваЗорая - Плевен
25Елия Златкова.ProDance-M - Sofia
26Зара Димитрова.ProDance-M - Sofia
27Сиана Жекова.ProDance-M - Sofia
28.....Габриела ГеоргиеваСитара Денс - Перник
Купа соло момичета Basic Jive - над 11 г.
1"_"Тина ТодороваДива Денс - София
2"_"Биляна ДимановаДива Денс - София
3...Венцислава ВенциславоваСтъпка по стъпка - Перник
4***Крисия ДимитроваХаризма - Враца
5***Глория ТодороваХаризма - Враца
6***Мадлен КостоваХаризма - Враца
7——Михаела НайденоваСофия Данс - София
8Татяна ТърпановаСофия Данс - София
9.".Радостина ДимитроваЗорая - Плевен
10.Никол БояноваЗорая - Плевен
11.".Ивон ХристоваЗорая - Плевен
12+++Катерина МладеноваСофия Данс - София
13Леа Огнянова.ProDance-M - Sofia
14.....Никол НиколоваСитара Денс - Елин Пелин
15.....Полина АтанасоваСитара Денс - Елин Пелин
Купа соло момичета Open Samba - до 11 г.
1...Мария ДавидковаСтъпка по стъпка - Перник
2---Дария СтефановаКСТ Импакт - София
3.".Мария ГосподиноваЗорая - Плевен
4.".Мария АнгеловаЗорая - Плевен
5Елия Златкова.ProDance-M - Sofia
6Зара Димитрова.ProDance-M - Sofia
7Сиана Жекова.ProDance-M - Sofia
Купа соло момичета Open Samba - над 11 г.
1...Неда ЛазароваСтъпка по стъпка - Перник
2...Мария ДавидковаСтъпка по стъпка - Перник
3...Денислава АнтоноваСтъпка по стъпка - Перник
4...Рая РангеловаСтъпка по стъпка - Перник
5---Дея МарковаКСТ Импакт - София
6---Мишел ПетроваКСТ Импакт - София
7---Ванеса ИлиеваКСТ Импакт - София
8---Донна ВасилеваКСТ Импакт - София
9...Яна КолеваСофия Данс - София
10Татяна ТърпановаСофия Данс - София
11.".Радостина ДимитроваЗорая - Плевен
12.Никол БояноваЗорая - Плевен
13.".Даная БожиловаЗорая - Плевен
14.".Анна Мария ВасилеваЗорая - Плевен
15.".Мира МинковаЗорая - Плевен
16Леа Огнянова.ProDance-M - Sofia
Купа соло момичета Open Cha-Cha - до 11 г.
1...Теодора ПетроваЦПЛР-ОДК - Перник
2---Дария СтефановаКСТ Импакт - София
3.".Мария ГосподиноваЗорая - Плевен
4.".Виктория ДимитроваЗорая - Плевен
5.".Мария АнгеловаЗорая - Плевен
6.".Петя СавчеваЗорая - Плевен
7.Лили ГеоргиеваЗорая - Плевен
8.".Христомира ХристоваЗорая - Плевен
9Елия Златкова.ProDance-M - Sofia
10Зара Димитрова.ProDance-M - Sofia
11Сиана Жекова.ProDance-M - Sofia
Купа соло момичета Open Cha-Cha - над 11 г.
1.....Ани МоневаСофия Данс - София
2.....Мая МоневаСофия Данс - София
3...Рая РангеловаСтъпка по стъпка - Перник
4...Денислава АнтоноваСтъпка по стъпка - Перник
5---Дея МарковаКСТ Импакт - София
6---Мишел ПетроваКСТ Импакт - София
7---Ванеса ИлиеваКСТ Импакт - София
8---Донна ВасилеваКСТ Импакт - София
9—-Михаела НайденоваСофия Данс - София
10...Яна КолеваСофия Данс - София
11Татяна ТърпановаСофия Данс - София
12.".Радостина ДимитроваЗорая - Плевен
13.Никол БояноваЗорая - Плевен
14.".Ивон ХристоваЗорая - Плевен
15.".Даная БожиловаЗорая - Плевен
16.".Анна Мария ВасилеваЗорая - Плевен
17.".Мира МинковаЗорая - Плевен
18Леа Огнянова.ProDance-M - Sofia
Купа соло момичета Open Rumba - до 11 г.
1...Мария ДавидковаСтъпка по стъпка - Перник
2...Теодора ПетроваЦПЛР-ОДК - Перник
3...Елена СтанковаСтъпка по стъпка - Перник
4---Дария СтефановаКСТ Импакт - София
5.".Мария ГосподиноваЗорая - Плевен
6.".Виктория ДимитроваЗорая - Плевен
7.".Мария АнгеловаЗорая - Плевен
8.".Петя СавчеваЗорая - Плевен
9.Лили ГеоргиеваЗорая - Плевен
10.".Христомира ХристоваЗорая - Плевен
11Елия Златкова.ProDance-M - Sofia
12Зара Димитрова.ProDance-M - Sofia
13Сиана Жекова.ProDance-M - Sofia
Купа соло момичета Open Rumba - над 11 г.
1.....Мая МоневаСофия Данс - София
2...Неда ЛазароваСтъпка по стъпка - Перник
3...Мария ДавидковаСтъпка по стъпка - Перник
4...Денислава АнтоноваСтъпка по стъпка - Перник
5ANASTASIYA TODOROVAAnastasiya TodorovaDance Station Plovdiv - Plovdiv
6_______________Kalina DimitrovaSofia Dance - София
7...Рая РангеловаСтъпка по стъпка - Перник
8---Дея МарковаКСТ Импакт - София
9---Мишел ПетроваКСТ Импакт - София
10---Ванеса ИлиеваКСТ Импакт - София
11---Донна ВасилеваКСТ Импакт - София
12——Михаела НайденоваСофия Данс - София
13...Яна КолеваСофия Данс - София
14+++Божидара ТодороваСофия Данс - София
15Татяна ТърпановаСофия Данс - София
16.".Радостина ДимитроваЗорая - Плевен
17.Никол БояноваЗорая - Плевен
18.".Ивон ХристоваЗорая - Плевен
19+++Моника БорисоваСофия Данс - София
20.".Даная БожиловаЗорая - Плевен
21.".Анна Мария ВасилеваЗорая - Плевен
22.".Мира МинковаЗорая - Плевен
23Леа Огнянова.ProDance-M - Sofia
Купа соло момичета Open Paso Doble - до 15 г.
1...Мария ДавидковаСтъпка по стъпка - Перник
2.....Мая МоневаСофия Данс - София
3...Самира ХанСтъпка по стъпка - Перник
4...Неда ЛазароваСтъпка по стъпка - Перник
5...Надица МилановскаТСК Динамик - Куманово
6...Леона СтојковскаТСК Динамик - Куманово
7+++Божидара ТодороваСофия Данс - София
8.".Мария ГосподиноваЗорая - Плевен
9.".Радостина ДимитроваЗорая - Плевен
10.Никол БояноваЗорая - Плевен
11.".Даная БожиловаЗорая - Плевен
12.".Анна Мария ВасилеваЗорая - Плевен
Купа соло момичета Open Paso Doble - над 15 г.
1.....Ани МоневаСофия Данс - София
2---Дея МарковаКСТ Импакт - София
3Татяна ТърпановаСофия Данс - София
4.".Мира МинковаЗорая - Плевен
Купа соло момичета Open Jive - до 11 г.
1...Теодора ПетроваЦПЛР-ОДК - Перник
2---Дария СтефановаКСТ Импакт - София
3.".Мария ГосподиноваЗорая - Плевен
4.".Виктория ДимитроваЗорая - Плевен
5.".Мария АнгеловаЗорая - Плевен
6.".Петя СавчеваЗорая - Плевен
7.Лили ГеоргиеваЗорая - Плевен
8.".Христомира ХристоваЗорая - Плевен
9Елия Златкова.ProDance-M - Sofia
10Зара Димитрова.ProDance-M - Sofia
11Сиана Жекова.ProDance-M - Sofia
Купа соло момичета Open Jive - над 11 г.
1.....Ани МоневаСофия Данс - София
2...Самира ХанСтъпка по стъпка - Перник
3...Рая РангеловаСтъпка по стъпка - Перник
4...Мария ДавидковаСтъпка по стъпка - Перник
5...Денислава АнтоноваСтъпка по стъпка - Перник
6_______________Kalina DimitrovaSofia Dance - София
7---Дея МарковаКСТ Импакт - София
8---Мишел ПетроваКСТ Импакт - София
9---Ванеса ИлиеваКСТ Импакт - София
10---Донна ВасилеваКСТ Импакт - София
11—-Михаела НайденоваСофия Данс - София
12+++Божидара ТодороваСофия Данс - София
13.".Радостина ДимитроваЗорая - Плевен
14.Никол БояноваЗорая - Плевен
15.".Ивон ХристоваЗорая - Плевен
16.".Даная БожиловаЗорая - Плевен
17.".Анна Мария ВасилеваЗорая - Плевен
18.".Мира МинковаЗорая - Плевен
19Леа Огнянова.ProDance-M - Sofia

Двойки
Двойки изгряващи звезди до 7 г.
1Еймен ДормушМейра КарабекирTifo Dance - Asenovgrad
2Йоан АлександровАнна ПетроваЦПЛР-ОДК - Перник
Двойки изгряващи звезди до 9 г.
1Александър ЗахариевИва ХристоваСофия Данс - София
2Еймен ДормушМейра КарабекирTifo Dance - Asenovgrad
3Росен ПетруновКарина КолеваСофия Данс - София
4Преслав УзуновРада АрнаудоваКСТ Импакт - София
5Денислав ПърговМаги СтоичковаФантастик Данс - Дупница
6Борис МладенскиЕва ИвановаАкцент - София
7ЙоанЦветелина ЦветановаProDance-M - Sofia
Двойки изгряващи звезди до 11 г.
1Дарин КолевМоника АнгеловаСофия Данс - София
2Иван ЕленковНикол СъйковаProDance-M - Sofia
3Петър БорисовСиана ЖековаProDance-M - Sofia
Двойки изгряващи звезди до 13 г.
1Иван ЕленковНикол СъйковаProDance-M - Sofia
2Петър БорисовСиана ЖековаProDance-M - Sofia
Двойки напреднали до 9 г. - La
1Стилиян ПетковЕрина ПавловаЦПЛР-ОДК - Перник
Двойки напреднали до 11 г. - La
1Богомил АнастасовСияна СтанковаСофия Данс - София
2Кристиян ДимитровСияна ГековаСофия Данс - София
3Борис МарковМария РайчеваСофия Данс - София
4Константин ИвановДария ПетковаСтъпка по стъпка - Перник
5Виктор КатранджиевСияна СинигероваСтъпка по стъпка - Перник
6Стилиян ПетковЕрина ПавловаЦПЛР-ОДК - Перник
7Лъчезар МейцовИрина ПетровскиСофия Данс - София
8Павел МейцовАнтоанета ЦачеваСофия Данс - София
9Кристиан ГроздановЛиа МилчеваDance Magic - София
10Георги АсеновРадина БагдасароваDance Magic - София
11Пресиян СъбевДария СтефановаКСТ "Импакт" - София
Двойки напреднали над 11 г. - La
1Борис МладеновАлександра ПетроваСтъпка по стъпка - Перник
2Боян ТончевЯна ВенциславоваСтъпка по стъпка - Перник
3Георги ПетровЕлена СтефановаTifo Dance - Asenovgrad
4Виктор ИвановСофия АрсоваСтъпка по стъпка - Перник
5Борислав ПетровИвет БешковаСофия Данс - София
6Константин ГеоргиевАдрияна НиноваДенс Стейшън / КСТ Младост-1970 - София
7Андрей ТопаловМихаела АнгеловаДенс Стейшън / КСТ Младост-1970 - София
8Велимир МиховВанеса ИлиеваКСТ Импакт - София
9Даниел АнгеловМария РусиноваКСТ Младост-1970 / Денс Стейшън - София
Двойки напреднали до 9 г. - St
1Стилиян ПетковЕрина ПавловаЦПЛР-ОДК - Перник
Двойки напреднали до 11 г. - St
1Виктор КатранджиевСияна СинигероваСтъпка по стъпка - Перник
2Алекс ИвановИвайла МиноваЗорая - Плевен
Двойки напреднали над 11 г. - St
1Борис МладеновАлександра ПетроваСтъпка по стъпка - Перник
2Боян ТончевЯна ВенциславоваСтъпка по стъпка - Перник
3Георги ПетровЕлена СтефановаTifo Dance - Asenovgrad
4Борислав ПетровИвет БешковаСофия Данс - София
5Константин ГеоргиевАдрияна НиноваДенс Стейшън / КСТ Младост-1970 - София
6Андрей ТопаловМихаела АнгеловаДенс Стейшън / КСТ Младост-1970 - София
ЮМВ + ЮСВ Basic Program - La
1Ивайло БрусевДани ЯневаTifo Dance - Asenovgrad
2Георги ПетровЕлена СтефановаTifo Dance - Asenovgrad
3Николай НиколовСияна БратулеваДива Денс - София
4Константин ГеоргиевАдрияна НиноваДенс Стейшън / КСТ Младост-1970 - София
5Андрей ТопаловМихаела АнгеловаДенс Стейшън / КСТ Младост-1970 - София
6Велимир МиховВанеса ИлиеваКСТ Импакт - София
ЮМВ + ЮСВ Basic Program - St
1Ивайло БрусевДани ЯневаTifo Dance - Asenovgrad
2Георги ПетровЕлена СтефановаTifo Dance - Asenovgrad
3Николай НиколовСияна БратулеваДива Денс - София
4Константин ГеоргиевАдрияна НиноваДенс Стейшън / КСТ Младост-1970 - София
5Андрей ТопаловМихаела АнгеловаДенс Стейшън / КСТ Младост-1970 - София
Младежи + Съст. над 19 г. Basic Program - La
1Димитър ПандърскиМария - Магдалена БратулеваДива Денс - София
2Валентин РангеловСимона СимеоноваДива Денс / Проденс-М - София
3Даниел АнгеловМария РусиноваКСТ Младост-1970 / Денс Стейшън - София
Младежи + Съст. над 19 г. Basic Program - St
1Димитър ПандърскиМария - Магдалена БратулеваДива Денс - София
2Валентин РангеловСимона СимеоноваДива Денс / Проденс-М - София
Деца I+II Open Program - La
1Алекс ИвановИвайла МиноваЗорая - Плевен
2Кристиан ГроздановЛиа МилчеваDance Magic - София
Младежи + Съст. над 19 г. Open Program - La
1Димитър ПандърскиМария - Магдалена БратулеваДива Денс - София
2Валентин РангеловСимона СимеоноваДива Денс / Проденс-М - София
Младежи + Съст. над 19 г. Open Program - St
1Георги СтояновМагдалена МиневаСофия Данс - София - София
2Димитър ПандърскиМария - Магдалена БратулеваДива Денс - София
3Валентин РангеловСимона СимеоноваДива Денс / Проденс-М - София
Pro/Am 3 Dance (S, Ch, R) до 45 г. - La
1Борислав БогдановЕлка ПройчеваСофия Данс - София
2Калоян ПетковМирослава ПарашкевоваDance Magic - София
3Любомир ЯкимовВесела ХристосковаДива Денс - София

Дуо и групи синхро, формации, кей поп
Дуо синхро до 9 г. - La
1Нора ЙордановаЙоанна СавоваСтъпка по стъпка - Перник
2Зарина ИвановаЕма ЕнковаЦПЛР-ОДК - Перник
3Мария СимеоноваДария АлександроваЦПЛР-ОДК - Перник
4Дария КрумоваКриста ПинедаЦПЛР-ОДК - Перник
5Ния ЙордановаЕлена ДоноваСофия Данс - София
Дуо синхро до 11 г. - La
1Сияна СтанковаСияна ГековаСофия Данс - София
2Ани ПървановаТеодора ПетроваЦПЛР-ОДК - Перник
3Радина ИвановаДиана ЦиговаСофия Данс - София
4Катрин МамалеваЕма ЦаковаСофия Данс - София
5Сиана ВенковаНиколета СемерджиеваСофия Данс - София
6Мария РайчеваМоника ГосподиноваСофия Данс - София
7Антоанета ЦачеваИрина ПетровскиСофия Данс - София
8Яна ИвановаГергана ДечеваСофия Данс - София
Дуо синхро до 13 г. - La
1Мария ДавидковаВенцислава ВенциславоваСтъпка по стъпка - Перник
2Александра ХристоваЕлисавета АневаСтъпка по стъпка - Перник
3Дария ЦъклеваНикол КалеинСофия Данс - София
4Боряна СтаневаЮлия АлдимироваСофия Данс - София
5Дария ИгнатоваЕмма МихайловаСофия Данс - София
6Теа СтайковаКатрин ВладимироваСофия Данс - София
7Сияна ВукадиноваТеменуга КалеваСофия Данс - София
Дуо синхро над 15 г. - La
1Ани МоневаМая МоневаСофия Данс - София
Синхро малки групи до 9 г. - La
1La Felisidad - 5-ма състезателиLa FelisidadChicas Del Mambo Dance Studio - Пловдив
Синхро малки групи до 13 г. - La
1Mini stars7 участникаСофия Данс - София
2Latin mix - Novi han7 участникаСофия Данс - София
Синхро малки групи над 13 г. - La
1Los Charcos / 6 състезателиLos CharcosChicas Del Mambo Dance Studio - Пловдив
Синхро големи групи до 7 г. - La
1Английски валс10 участникаЦПЛР-ОДК - Перник
Синхро големи групи до 9 г. - La
1Миньоните12 участникаСофия Данс - София
2Mix 5315 участникаСофия Данс - София
3Latin dance dynamo kids11 участникаСофия Данс - София
4Latin mix10 участникаЦПЛР-ОДК - Перник
5Crazy Kids Little Team20София Данс - София
Синхро големи групи до 13 г. - La
1Latin mix NUKK12 участникаСофия Данс - София
2Elvis Dance Girls16 участникаСофия Данс - София
3Вечеряй, Радо9 участникаКСТ Младост-1970 - София
4Crazy Kids Team15София Данс - София
Формации и латино шоу до 9 г. - La
1Ще танцуваме ли?Стилиян Петков/ Ерина ПавловаЦПЛР-ОДК - Перник
2Un, Dos, Tres8 участникаDance Magic - София
Формации и латино шоу до 11 г. - La
1Пиратите16 участникаСофия Данс - София
2...Ана ТомовскаТСК Динамик - Куманово
3...Лина ТрајковскаТСК Динамик - Куманово
4...Кристина ВеличковскаТСК Динамик - Куманово
5Arabic dance7 участникаТСК Динамик - Куманово
6DESPACITO7 участникаDance Magic - София
7Latin Diamonds10 участникаDance Magic - София
8TOCA TOCA12 участникаDance Magic - София
Формации и латино шоу до 13 г. - La
1Ballroom mix6 двойкиСтъпка по стъпка - Перник
2Bella5 участникаDance Magic - София
3BLACKPINK7 участникаDance Magic - София
4El Swing /12 състезателиEl SwingChicas Del Mambo Dance Studio - Пловдив
Формации и латино шоу над 13 г. - La
1Куйкстеп14НУКК - София Данс - София
2БалашГуяшСевдалинаГуяшAлма - СтараЗагора
3ВасилиоКарапаПенкаМариноваАлма - СтараЗагора
4БожидарПандовскиЕкатеринаКарапаАлма - СтараЗагора
Кей поп соло до 17 г.
1. .Carolina PetrovaJust 4 dance studio - Sofia
2...Вероника МариноваJust For Dance - Sofia
Кей поп соло над 17 г.
1Антон ДудниковАнтон ДудниковК-поп - Бургас
2...Теодора Тонева... - Sofia
Кей поп малки групи до 17 г.
1K-POWER-Just For Dance - Sofia
2XTRA-XTRA - Sofia
Кей поп малки групи над 17 г.
1Матеа Христовска-РоропулосАя Кирилова ЧакъроваDesire (име на групата) - Пловдив
2Матеа Христовска-РоропулосАя Кирилова ЧакъроваDesire (име на групата) - Пловдив
3KINGDOM...KINGDOM - Sofia
Кей поп големи групи над 17 г.
1KINGDOM-KINGDOM - Sofia

Compiled by MasterDance ® MasterSoft